Dekorativní talíř "Martha Washington"
porcelán, kobaltový fond, bohatě zlacený, ve středu pestrá malba Marthy Washington, manželky George Washingtona, sign. Geyer, kolem 1900, porcelán značen Hutschenreuther a prodejcem "Comte Harrach Carlsbad", průměr 27 cm (Zí)
Georg Geyer - malíř činný v Selbu na konci 19. století
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |